Войти на сайт
График работы:
пн-пт: 10:00-20:00
сб-вс: 10:00-18:00

ЭЦ ТУРБАЗА

Украина, 40001, г. Сумы
ул. Герасима Кондратьева, 6  


Історія одного походу

Страницы: 1
RSS
Історія одного походу, Автор звіту: sashadnister
 
Автор звіту: sashadnister

Поїзд „Київ - Івано-Франківськ” прибуває о 7-10 на 3-тю колію від перону. Тепла зустріч, приємна вранішня погода - сонце, ще не спекотно.

Легкий сніданок (кава, печиво…) і близько 8-ї виходимо на прогулянку містом. Цікава архітектура старого міста справді захоплює. Старовинні будівлі 18-19ст переплітаються з різноманітними сучасними спорудами, фонтанами .Особливо вразив майдан Шептицького(польський костел 1703р.),міська ратуша ,фрагмент північно-західного фортечного муру.Десь біля 10-ї години добре снідаємо в кафе неподалік палацу Потоцьких - засновників цього чудового міста і вирушаємо на місце зборів де нас вже очікує машина. Хмариться .”Привіт! Як настрій? ”- посміхаючись каже водій. ”Нічого страшного ,ми і в дощ не раз сплавлялися. Все буде добре!!!”- підбадьорює Сашко.Близько 11-00 рушаємо з місця в південно-східному напрямку. В дорозі накрапає невеличкий дощик, але по приїзді на місце старту поблизу моста через Дністер жодної краплі, проте волога трава говорить про те, що й тут він побував. Виходить сонечко, ніби радіючи з нашого приїзду.

Інструктаж, підготовка човнів і спуск на воду. Це сталося близько 12-ї, а може й ні. Бо час тут втрачає свою сутність, немов торкаєшся вічності думками, веслами, тілом...Декілька поворотів – червона скеля вкрита на хребті лісом, дуже високі береги почергово виринають то зліва то справа. Сонце вже докучає, отож причалюємо в тінь коло дерев на правому березі ріки. Купаємося, обідаємо і продовжуємо захоплюючу подорож. Наступну зупинку робимо біля джерела, що жваво б’є з-під землі коло підніжжя гори.

„О диво!” – вода б’є просто з-під землі, а така холодна, що простояти в ній більше одної хвилини ,мабуть,неможливо! П’ємо її і набираємо в пляшки. Рушаємо далі. Ще півгодини – і ми на місці першої ночівлі. Розбиваємо табір, розводимо багаття. На нас чекає духмяна юшка, цікаві розмови, потріскування багаття...Сходить сонце. Замість зарядки із самого ранку вирушаємо в піший похід лісом на гору до пам’ятного знаку воїнам УПА. По дорозі оглядаємо напівзруйнований бункер партизанів і нарешті ми нагорі біля каплички і хрести трьом упівцям. Ба! Та це ще не все! Тут ще є печери, в одній з яких був монастир, де мешкали монахи-самітники. Яка краса! Фотографуємося на пам’ять і вирушаємо назад іншою дорогою. Вниз іти легше.

Нагулявши апетит снідаємо, згортаємо табір і в путь! Погода вирішила нам не заважати, от і добре. На шляху з довколишніх сіл зустрічаються поодинокі рибалки, в яких завжди можна купити кілька рибин на юшку.

На обід стаємо поблизу невеликого хутора, йдемо через нього до магазину. Добираємо деякі продукти, зокрема в нас скінчився хліб. Люди тут дуже привітні, це приємно вразило.

На другу ночівлю встаємо на лівому березі Дністра біля потічка, який тут впадає в ріку. Вже звично розбиваємо табір, купаємося, навіть наловили трохи раків.

Зранку наступного, і на жаль останнього дня подорожі йдемо дивитися на вирубаний в скелі над Дністром монастир, але цей раз вже не так високо і не так далеко. Як виявилося він складається з двох окремих печер, коло входу в одну з них дзюрчить невеличкий водоспад. Його називають " Сльози монахів!"Десь через годину знову причалюємо до берега і вирушаємо в піший похід до найбільшого рівниного водоспаду України- Джуринського (16 м). Подорож лісом виходить досить тривалою але то того вартувало !

Скільки позитивних вражень і емоцій !

І ось востаннє ми спускаємося на воду, віддаємося на поталу течії... Мила вуху тиша, по обидва береги розкинувся молодий буковий ліс. Сумно прощаючись з рікою близько 4-ї години пополудні пристаємо до берега, де нас очікує водій.Ось ми знову у Станіславові (давня назва м. Івано-Франківська). До відправлення поїзда ще маємо час, тож встигаємо прийняти душ і востаннє поїсти похідної каші.
Настала мить прощання. Аж не віриться, що наша подорож добігла кінця і час повертатися до великого міста та щоденних клопотів. Так хочеться знову туди, де можна по справжньому насолодитися тишою і первозданною красою природи.

Поїзд „Івано-Франківськ - Київ” о 18-15 вирушає в зворотньому напрямку.Джуринський водоспад
 
 
Официальное заявление.

Здравствуйте, уважаемые пользователи и конкурсанты.

Я хочу сделать заявление и объяснить причины снятия с участия в номинации «Лучший туристический отчёт на тему «Водный туризм» пользователя sashadnister  под названием «Історія одного походу».

Как указывалось ранее в условиях конкурса, проголосовать за понравившийся отчёт может любой зарегистрировавшийся пользователь. Процедура регистрации была максимально упрощена, то есть при регистрации не требовалось подтверждения регистрации с почтового адреса пользователя.

Что же начало происходить? Началась активная агитация в существующих социальных сетях за поддержку и голосование определённых участников конкурса.  Это не запрещено правилами конкурса, даже приветствуется, так как привлекает потенциальную целевую аудиторию пользователей на наш сайт.

Однако, к чему это привело? Изучив статистику пользователей, отдавших свой голос за понравившегося кандидата, я установил, что ШЕСТЬ «пользователей» которые имеют не существующие ящики электронной почты, зарегистрировались на портале «Бродяга», чтобы проголосовать за отчёт указанного пользователя в номинации «Водный туризм».  Дело в том, что упрощённая регистрация, без подтверждения и активации аккаунта через свой ящик электронной почты,  позволяет одному человеку зарегистрироваться несколько раз и, соответственно, от лица разных пользователей проголосовать за необходимого кандидата.
Например, отчёт «Історія одного походу» в номинации «На Украинском языке» имеет всего 27 голосов, в тоже время как в номинации «Водный туризм» имеет 37 на момент написания этого заявления. Что, в принципе, и стало основанием для поверки голосов пользователей, проголосовавших за данного конкурсанта в номинации «Водный туризм», после чего и были выявлены «мёртвые души».  Так, в результате мы видим явное несоответствие в результатах голосования за один и тот же отчёт, который размещён в разных номинациях.

Я не предъявляю претензий непосредственно к конкурсанту sashadnister, так как понимаю, что такими  «пользователями» мог стать как недобросовестный товарищ, оказав своими действиями «медвежью услугу», так и не доброжелатель, таким образом также оказавший такую же услугу. Поэтому, данный отчёт «Історія одного походу» из номинации «Туризм на украинском языке» не снимается.

Теперь для регистрации пользователей введено обязательное подтверждение и активация своего профиля через ящик электронной почты. Данное обстоятельство исключит регистрацию не добросовестных пользователей с целью «накрутки» голосов за устраивающего их кандидата.

Данное решение пересмотру не подлежит, и, я надеюсь, послужит примером и, я надеюсь, исключит возможность регистрации и голосования «мёртвых душ».

С уважением ко всем, администратор портала «Бродяга» Калиниченко Роман.
Страницы: 1
Читают тему