Войти на сайт
График работы:
пн-пт: 10:00-20:00
сб-вс: 10:00-18:00

ЭЦ ТУРБАЗА

Украина, 40001, г. Сумы
ул. Герасима Кондратьева, 6  

+38 050 913-36-63

Результаты открытого Чемпионата города Сумы по гребному слалому 20-21 июня 2009 года

Результаты открытого Чемпионата города Сумы по гребному слалому 20-21 июня 2009 года

ПРОТОКОЛ

Слалом. Клас суден – К-2-зм

Б/о “Зелений Гай”  20.06.2009  Категорія складності дистанції – ІІІ

Кількість воріт – 16

Екіпаж

Команда

Перша спроба

Друга спроба

Місце

Бали

Виконаний

розряд

Прізвище та ім'я

Розряд

Час,

хв.

Штраф,

сек.

Результат, сек.

Час,

хв.

Штраф,

сек.

Результат, сек.

1.

Долгій Євгенія

Стоцький Олександр

кмс

кмс

ДЮСШ “Україна”

ІФК

5:02

4

306

4:55

2

297

І

15

15

І

2.

Куценок Ніна

Зимак Костянтин

б/р

ІІ

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

5:30

22

352

4:46

12

298

ІІ

13

13

ІІ

3.

Риженко Вікторія

Риженко Віталій

б/р

б/р

ТОВ «Восток»

5:08

38

346

5:07

14

321

ІІІ

11

11

ІІ

4.

Усова Наталія

Маринич Віталій

б/р

ІІІ

ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе

5:12

12

324

4:51

82

373

4

9

9

ІІ

5.

Рибалка Марина

Красуля В’ячеслав

б/р

б/р

Клуб «За горизонт»

НФ

5:14

12

326

5

8

8

ІІ

6.

Хоруженко Ольга

Хоруженко Дмитро

б/р

б/р

ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе

5:17

12

329

5:12

14

326

6

7

7

ІІ

7.

Кононенко Тетяна

Новохацький Микола

б/р

б/р

ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе

5:27

30

357

5:11

20

331

7

6

6

ІІІ

8.

Кохтенко Наталія

Крамаренко Сергій

б/р

ІІ

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

6:12

4

376

5:35

6

341

8

5

5

ІІІ

9.

Верхова Ліза

Лозовий Антон

б/р

ДЮСШ “Україна”

5:17

80

397

5:37

8

345

9

4

4

ІІІ

10.

Федорцова Наталія

Кажан Роман

б/р

б/р

ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе

4:37

166

403

5:21

54

375

10

3

3

-

11.

Троценко Лариса

Леунов Ігор

ІІ

б/р

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

6:49

14

423

6:01

16

377

11

2

2

-

12.

Рудомет Ганна

Дунь Олександр

б/р

б/р

ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе

5:41

132

473

5:32

68

400

12

1

1

-

13.

Яцев Олександра

Олійниченко В’ячеслав

б/р

б/р

Клуб «За горизонт»

6:49

82

491

6:50

16

426

13

-

-

14.

Перегудова Ольга

Панченко Олександр

І

ІІ

ДЮСШ “Україна”

5:11

124

435

НФ

14

-

-

15.

Торопова Євгенія

Николаєвський Олег

б/р

б/р

ТОВ «Восток»

6:13

323

605

6:33

154

547

15

-

-

16.

Сидоренко Юлія

Москаленко Лілія

б/р

б/р

ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе

7:59

350

829

8:02

134

616

16

-

-

Головний суддя _______________ Головний секретар _________________


Протокол

Слалом. Клас суден – К-2-ч

Б/о “Зелений Гай” 20.06.2009 Категорія складності дистанції – ІІІ

Кількість воріт – 16

Екіпаж

Команда

Перша спроба

Друга спроба

Місце

Бали

Виконаний

розряд

Прізвище та ім'я

Розряд

Час,

хв.

Штраф,

сек.

Результат, сек.

Час,

хв.

Штраф,

сек.

Результат, сек.

1.

Кунцев Микола

Панченко Андрій

кмс

кмс

ДЮСШ “Україна”

3:54

4

238

3:48

4

232

І

15

15

І

2.

Винокуров Олександр

Моиїсеєнко Микола

І

ІІІ

Клуб «За горизонт»

4:08

8

256

4:00

10

250

ІІ

13

13

ІІ

3.

Кандибей Валерій

Усенко Сергій

ІІ

б/р

ТОВ «Восток»

4:13

6

259

4:00

10

250

ІІІ

11

11

ІІ

4.

Варениченко Олег

Лобода Олексій

ІІ

ІІ

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

4:38

8

286

4:29

2

271

4

9

9

ІІ

5.

Журавльов Валерій

Кулагін Юрій

б/р

б/р

Клуб «За горизонт»

5:12

18

330

4:26

10

272

5

8

8

ІІ

6.

Кобзар В’ячеслав

Креслив Олександр

б/р

б/р

Клуб «За горизонт»

4:22

14

276

4:22

22

284

6

7

7

ІІІ

7.

Мараховський Максим

Мараховський Артем

б/р

б/р

ІФК

4:40

18

298

4:54

12

306

7

6

6

ІІІ

8.

Лобода Валерій

Попов В’ячеслав

ІІ

б/р

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

5:00

20

320

НС

8

5

5

ІІІ

9.

Голубков Ярослав

Бондаренко Максим

ІІ

ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе

5:14

10

324

НС

9

4

4

ІІІ

10.

Тарановський Артем

Гончаренко Олександр

І

І

ДЮСШ “Україна”

5:14

22

336

НС

10

3

3

-

11.

Покутний Олександр

Петрищев Олександр

б/р

б/р

Клуб «За горизонт»

5:09

44

353

5:49

20

369

11

2

2

-

12.

Шевченко Вадим

Богуш Антон

б/р

б/р

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

6:04

58

422

5:07

66

373

12

1

1

-

13.

Литовченко Сергій

Черево Андрій

б/р

б/р

ІФК

6:13

16

389

6:10

40

410

13

-

-

14.

Марченко Олександр

Никоненко Єгор

б/р

б/р

ТОВ «Восток»

7:14

316

750

НС

14

-

-



Протокол

Слалом. Клас суден – К-1-ч

Б/о “Зелений Гай” 21.06.2009 Категорія складності дистанції – ІІІ

Кількість воріт – 16

Екіпаж

Команда

Перша спроба

Друга спроба

Місце

Бали

Виконаний

розряд

Прізвище та ім'я

Розряд

Час,

хв.

Штраф,

сек.

Результат, сек.

Час,

хв.

Штраф,

сек.

Результат, сек.

1.

Стоцький Олександр

кмс

ДЮСШ “Україна”

2:05

6

131

2:05

-

125

І

15

І

2.

Панченко Андрій

кмс

ДЮСШ “Україна”

2:17

2

138

2:07

2

129

ІІ

13

І

3.

Кунцев Микола

кмс

ДЮСШ “Україна”

2:23

8

151

2:17

-

137

ІІІ

11

І

4.

Варениченко Олег

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

2:27

54

201

2:13

4

137

4

9

ІІ

5.

Зимак Костянтин

ІІ

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

2:27

2

149

НС

5

8

ІІ

6.

Гончаренко Олександр

І

ДЮСШ “Україна”

2:28

4

152

2:30

2

152

6

7

ІІ

7.

Швецов Дмитро

ІІ

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

2:36

100

256

2:29

4

153

7

6

ІІІ

8.

Лобода Олексій

ІІ

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

2:29

10

159

2:28

6

154

8

5

ІІІ

9.

Тарановський Артем

І

ДЮСШ “Україна”

2:34

6

160

2:26

10

156

9

4

ІІІ

10.

Винокуров Олександр

І

Клуб «За горизонт»

2:35

2

157

НС

10

3

ІІІ

11.

Кандибей Валерій

ІІ

ТОВ «Восток»

2:39

-

159

НС

11

2

ІІІ

12.

Лобода Валерій

ІІ

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

3:00

2

182

3:18

10

182

12

1

ІІІ

13.

Лозовий Антон

ІІ

ДЮСШ “Україна”

3:00

6

186

НС

13

-

-

14.

Крамаренко Сергій

ІІ

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

3:03

4

187

3:03

52

235

14

-

-

15.

Шевченко Вадим

б/р

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

3:05

6

191

3:41

2

223

15

-

-

16.

Никоненко Єгор

б/р

ТОВ «Восток»

3:19

58

257

НС

16

-

-

17.

Мараховський Максим

б/р

ІФК

НФ

НС

17

-

-



Протокол

Слалом. Клас суден – К-1-ж

Б/о “Зелений Гай” 21.06.2009 Категорія складності дистанції – ІІІ

Кількість воріт – 16

Екіпаж

Команда

Перша спроба

Друга спроба

Місце

Бали

Виконаний

розряд

Прізвище та ім'я

Розряд

Час,

хв.

Штраф,

сек.

Результат, сек.

Час,

хв.

Штраф,

сек.

Результат, сек.

1.

Долгій Євгенія

кмс

ДЮСШ “Україна”

2:33

8

161

2:24

6

150

І

15

І

2.

Кульоміна Дар’я

кмс

ДЮСШ “Україна”

3:17

16

213

2:56

4

180

ІІ

13

І

3.

Самойлова Олеся

ІІ

ДЮСШ “Україна”

2:51

62

233

3:01

2

183

ІІІ

11

І

4.

Яцина Анна

ІІ

ДЮСШ “Україна”

3:09

8

197

3:00

8

188

4

9

ІІ

5.

Залога Ольга

І

ТОВ “Восток”

3:03

8

191

3:08

2

190

5

8

ІІ

6.

Перегудова Ольга

І

ДЮСШ “Україна”

3:13

160

353

3:14

2

196

6

7

ІІІ

7.

Троценко Лариса

II

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

3:46

4

230

3:53

2

235

7

6

ІІІ

8.

Лобанова Оксана

б/р

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

2:30

656

806

3:13

756

949

8

5




Протокол

Слалом. Клас суден – С-2

Б/о “Зелений Гай” 21.06.2009 Категорія складності дистанції – ІІІ

Кількість воріт – 16

Екіпаж

Команда

Перша спроба

Місце

Бали

Виконаний

розряд

Прізвище та ім'я

Розряд

Час,

хв.

Штраф,

сек.

Результат, сек.

1.

Кунцев Микола

Панченко Андрій

кмс

кмс

ДЮСШ “Україна”

2:38

4

162

І

15

15

І

2.

Гончаренко Олександр

Тарановський Артем

І

І

ДЮСШ “Україна”

2:57

12

189

13

13

І

3.

Лобода Валерій

Лобода Олексій

ІІ

ІІ

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

3:29

10

219

ІІІ

11

11

ІІ

4.

Литовченко Сергій

Стоцький Олександр

б/р

кмс

ІФК

3:37

4

221

4

9

9

ІІ

5.

Долгій Євгенія

Кульоміна Дар’я

кмс

кмс

ДЮСШ “Україна”

3:30

26

236

5

8

8

ІІ

6.

Крамаренко Сергій

Варениченко Олег

ІІ

ІІ

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

3:56

6

242

6

7

7

ІІ



Протокол

Слалом. Клас суден – С-1

Б/о “Зелений Гай” 21.06.2009 Категорія складності дистанції – ІІІ

Кількість воріт – 16

Екіпаж

Команда

Перша спроба

Місце

Бали

Виконаний

розряд

Прізвище та ім'я

Розряд

Час,

хв.

Штраф,

сек.

Результат, сек.

1.

Стоцький Олександр

кмс

ІФК

2:36

2

158

І



2.

Панченко Андрій

кмс

ДЮСШ “Україна”

2:56

10

186

ІІ



3.

Гончаренко Олександр

І

ДЮСШ “Україна”

3:02

6

188

ІІІ



4.

Кунцев Микола

І

ДЮСШ “Україна”

3:14

8

202

4



5.

Тарановський Артем

І

ДЮСШ “Україна”

2:41

64

225

5




 

 

 


Протокол

Протокол

Командні перегони. Клас суден – 3хК-1

Б/о “Зелений Гай” 20.06.2009 Категорія складності дистанції – ІІІ

Кількість воріт – 16

Екіпаж

Команда

Перша спроба

Місце

Бали

Виконаний

розряд

Прізвище та ім'я

Розряд

Час,

хв.

Штраф,

сек.

Результат, сек.

1.

Кунцев Микола

Панченко Андрій

Тарановський Артем

кмс

кмс

І

ДЮСШ “Україна

2:47

18

185

І

15

15

15

І

2.

Кандибей Валерій

Винокуров Олександр

Стоцький Олександр

ІІ

І

кмс

ТОВ “Восток”

Клуб «За горизонт»

ІФК

2:58

12

190

ІІ

13

13

13

І

3.

Лобода Олексій

Вариниченко Олег

Соболев Олександр

ІІ

ІІ

ІІ

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

2:49

24

193

ІІІ

11

11

11

ІІ

4.

Гончаренко Олександр

Перегудова Ольга

Лозовий Антон

І

І

ІІ

ДЮСШ “Україна

3:34

16

230

4

9

9

9

ІІ

5.

Кульоміна Дар’я

Самойлова Олеся

Долгій Євгенія

кмс

ІІ

кмс

ДЮСШ “Україна”

3:26

26

232

5

8

8

8

ІІ

6.

Шевченко Вадим

Яцина Ганна

Залога Ольга

І

ІІ

I

ВАТ «Сумихімпром»,

ДЮСШ “Україна

ДЮСШ “Україна

3:47

14

241

6

7

7

7

ІІI

7.

Лобода Валерій

Зимак Костянтин

Крамаренко Сергій

ІІ

ІІ

ІІ

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

3:39

120

339

7

6

6

6

-





Зведений протокол

результатів команд

Б/о “Зелений Гай” 20-21.06.2009

Назва команди

Бали команд

Сума балів

Місце

Слалом

K-2-ч

Слалом

К-2-зм

Слалом

K-1-ч

Слалом

К-1-ж

Слалом

С-2

Командні перегони 3xK-1

1.

ДЮСШ “Україна”

36

23

35

55

72

103

324

І

2.

ВАТ «Сумихімпром»,

«Ойкумена»

30

40

29

11

36

58

204

ІІ

3.

Клуб «За горизонт»

60

16

3

-

-

13

92

ІІІ

4.

ТОВ “Восток”

22

22

2

8

-

20

74

4

5. І

ІФК

12

15

15

-

18

13

73

5

6.

ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе

8

52

-

-

-

-

60

6

 


Количество показов: 1851
ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru

Возврат к списку