Войти на сайт
График работы:
пн-пт: 10:00-20:00
сб-вс: 10:00-18:00

ЭЦ ТУРБАЗА

Украина, 40001, г. Сумы
ул. Герасима Кондратьева, 6  


Міжнародний англомовний табір BoyarCamp Yaremche 2017

Добавить объявление | Мои объявления


Дата публикации: 21.04.2017
E-mail: dev@boyar.info
Телефон: 098 095 56 79


Мовний центр «Бояр» пропонує Вам 10 причин, чому необхідно записати Ваших дітей в ЛІТНІЙ АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР BoyarCamp.

1) Молода команда вже п'ятий рік організовує англомовні табори, щоразу з цікавою програмою. За ці 10 таборів більше 500 задоволених дітей, більшість з яких, їдуть знов і знов.

2) Чисте гірське повітря, неймовірна природа, краса гірських вершин, кришталева річка - все це не лише красиво виглядає, але й позитивно впливає на здоров’я. Адже це - наші Карпати!

3) База «Wellland», де розташується наш табір - це не радянський зразок туристичних місць відпочинку, яких залишилося ще доволі багато, а навпаки, поєднання модерну, комфорту та стилю. Тому, якісні умови проживання забезпечено!

4) Ми турбуємося не тільки про проживання, але й про здорове харчування. Саме тому в нашому таборі ми пропонуємо 5-ти разове харчування, згідно з вимогами Міністерства охорони здоров’я. Смачно та корисно.

5) Розмовна мова у таборі тільки англійська! Всі без виключення жителі мовного табору спілкуються між собою лише англійською мовою. З дня заселення у табір і до дня виїзду Ваша дитина житиме у повністю англомовному середовищі. Зокрема 100% англомовний режим буде під час занять, обіду, розваг та ігор. Для порушників діятиме "мовна поліція" :), яка "штрафуватиме" за спілкування іншою мовою.

6) Професійний колектив. 10 днів з вашими дітьми будуть займатися 15 професійних, спеціально підібраних українських та американських викладачів.

7) Унікальна новинка лише нашого табору - пряма трансляція через Інтернет з залу, де проходитиме більшіть занять. Тож батьки, отримавши пароль, в будь-який момент зможуть зайти на сайт та подивитись, чим займаються їхні діти

8) Безпека понад усе. Ви можете не хвилюватись за свою дитину, адже табір знаходитиметься на базі відпочинку із закритою територією, охороною та камерами відеонагляду. Окрім цього, кожен учасник табору буде застрахований. Також у таборі 24 години на добу працюватиме власний лікар.

9)Не тільки англійська, але й активний відпочинок, адже спорт – це запорука здорового способу життя. У другій половині дня будуть організовуватися різноманітні рухливі ігри, цікаві квести та змагання, звичайно ж, на англійській мові.

10) Який відпочинок без азарту? Призи, грамоти та приємні подарунки - все це ще більше заохотить ваших дітей до вивчення англійської мови. Ваша дитина проведе 10 днів в оточенні своїх однолітків, здобуде море нових вражень та друзів.
ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru

Назад в раздел