ЭЦ ТУРБАЗАУкраина, 40001, г. Сумыул. Герасима Кондратьева, 6 |
|
Відкритий ЧЕМПІОНАТ Сумскої області з ВЕСЛОВОГО СЛАЛОМУ
Протокол
Слалом. Клас суден – К-2-зм
б/в “Зелений Гай” 26.09.2009 Категорія складності дистанції – ІІІ
Кількість воріт – 18
№ |
Екіпаж |
Команда |
Перша спроба |
Друга спроба |
Місце |
Бали |
Виконаний розряд | |||||
Прізвище та ім'я |
Розряд |
Час, хв. |
Штраф, сек. |
Результат, сек. |
Час, хв. |
Штраф, сек. |
Результат, сек. | |||||
1. |
Долгій Євгенія Будянский Ігор |
кмс мс |
ДЮСШ “Україна” м. Харків |
4:53 |
20 |
313 |
4:30 |
24 |
294 |
І |
15 15 |
ІІ |
2. |
Снагощенко Вікторія Стоцький Олександр |
б/р кмс |
ІФК 2 |
5:19 |
30 |
349 |
5:07 |
10 |
317 |
ІІ |
13 13 |
ІІ |
3. |
Усова Наталія Маринич Віталій |
ІІ ІІ |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе - 1 |
5:41 |
22 |
363 |
5:47 |
70 |
417 |
ІІІ |
11 11 |
ІІ |
4. |
Ляпущенко Наталія Зимак Костянтин |
б/р ІІ |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
5:31 |
40 |
371 |
5:40 |
34 |
374 |
4 |
9 9 |
ІІІ |
5. |
Хоруженко Ольга Хоруженко Дмитро |
ІІІ ІІІ |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе - 2 |
7:20 |
42 |
482 |
6:10 |
16 |
386 |
5 |
8 8 |
ІІІ |
6. |
Самойлова Олеся Меша Ігор |
І І |
ДЮСШ “Україна” |
5:29 |
64 |
393 |
НС |
6 |
7 7 |
ІІІ | ||
7. |
Кононенко Тетяна Новохацький Микола |
ІІІ ІІІ |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе -2 |
5:47 |
106 |
453 |
5:49 |
60 |
409 |
7 |
6 6 |
ІІІ |
8. |
Федорцова Наталія Кажан Роман |
б/р б/р |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе - 1 |
7:22 |
46 |
488 |
6:55 |
38 |
453 |
8 |
5 5 |
ІІІ |
9. |
Риженко Вікторія Риженко Віталій |
ІІ ІІ |
ТОВ «Восток» |
5:01 |
168 |
469 |
НС |
9 |
4 4 |
ІІІ | ||
10. |
Ковалевська Юлія Кущ Сергій |
б/р б/р |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе - 1 |
7:51 |
70 |
541 |
7:29 |
26 |
475 |
10 |
3 3 |
ІІІ |
11. |
Лесик Люда Лукашов Михайло |
б/р б/р |
ІФК 5 |
7:72 |
142 |
589 |
НС |
11 |
2 2 |
ІІІ | ||
12. |
Лебединец Олександр. Бондар Олена |
б/р б/р |
Клуб «За горизонт» |
9:11 |
48 |
599 |
НС |
12 |
1 1 |
ІІІ | ||
13. |
Рудомет Тетяна Цминь Олександр |
б/р б/р |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе - 2 |
8:55 |
142 |
677 |
НС |
13 |
|
- | ||
14. |
Макжара Л. Бердник Т. |
б/р б/р |
Клуб «За горизонт» |
8:23 |
180 |
683 |
НС |
14 |
|
- | ||
15. |
Галанта Тетяна Антонов Володимир |
б/р б/р |
м. Конотоп |
9:00 |
158 |
698 |
НС |
15 |
|
- | ||
16. |
Антоненко Ольга Соляник Олександр |
б/р б/р |
ІФК 5 |
9:54 |
166 |
760 |
НС |
16 |
|
- | ||
17. |
Лебедева Марина Макаров Богдан |
б/р б/р |
ІФК 2 |
7:09 |
392 |
821 |
НС |
17 |
|
- | ||
18. |
Ювко Олена Шокун Дмитро |
б/р б/р |
ІФК 2 |
4:51 |
706 |
997 |
НС |
18 |
|
- | ||
19. |
Чемелюк Карина Гніденко Іра |
б/р б/р |
ІФК 1 |
НС |
НС |
- |
|
- | ||||
20. |
Кундиця Ніна Темченко Юля |
б/р б/р |
ІФК 1 |
НС |
НС |
- |
|
- |
Головний суддя _______________ Головний секретар _________________
ВідкритИЙ ЧЕМПІОНАТ Сумскої області з ВЕСЛОВОГО СЛАЛОМУ
Слалом. Клас суден – К-2-ч
б/в “Зелений Гай” 26.09.2009 Категорія складності дистанції – ІІІ
Кількість воріт – 18
№ |
Екіпаж |
Команда |
Перша спроба |
Друга спроба |
Місце |
Бали |
Виконаний розряд | |||||
Прізвище та ім'я |
Розряд |
Час, хв. |
Штраф, сек. |
Результат, сек. |
Час, хв. |
Штраф, сек. |
Результат, сек. | |||||
1. |
Винокуров Олександр Моїсеєнко Микола |
І ІІ |
ТОВ «Восток» |
5:08 |
12 |
320 |
4:46 |
12 |
298 |
І |
15 15 |
ІІ |
2. |
Кунцев Микола Панченко Андрій |
кмс кмс |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-1, ДЮСШ “Україна” |
4:46 |
14 |
300 |
5:02 |
8 |
310 |
ІІ |
13 13 |
ІІ |
3. |
Кандибей Валерій Литовченко Олександр |
ІІ ІІ |
ТОВ «Восток» |
5:05 |
28 |
333 |
6:03 |
12 |
375 |
ІІІ |
11 11 |
ІІ |
4. |
Кобзар В’ячеслав Креслив Олександр |
ІІ ІІ |
Клуб «За горизонт» |
5:36 |
22 |
358 |
НС |
4 |
9 9 |
ІІ | ||
5. |
Варениченко Олег Шевченко Вадим |
ІІ б/р |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
5:10 |
54 |
364 |
НС |
5 |
8 8 |
ІІІ | ||
6. |
Голубков Ярослав Бондаренко Максим |
ІІ IІ |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-1 |
5:32 |
228 |
560 |
5:04 |
70 |
374 |
6 |
7 7 |
ІІІ |
7. |
Куценко Роман Лазаренко Олександр |
б/р б/р |
Сумський район |
5:52 |
162 |
514 |
6:53 |
18 |
431 |
7 |
6 6 |
ІІІ |
8. |
Сизоненко Роман Мищенко Віктор |
б/р б/р |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-2 |
6:36 |
52 |
448 |
НС |
8 |
5 5 |
ІІІ | ||
9. |
Красуля В’ячеслав Скуба Сергій |
ІІ б/р |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-1 ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-2 |
7:09 |
34 |
463 |
НС |
9 |
4 4 |
ІІІ | ||
10. |
Беденко Олександр Казанжиев Володимир |
б/р б/р |
Клуб «За горизонт» |
7:20 |
108 |
548 |
НС |
10 |
3 3 |
ІІІ | ||
11. |
Хвостов Ігор Сахно Анатолій |
б/р б/р |
м. Конотоп |
8:50 |
60 |
590 |
НС |
11 |
2 2 |
ІІІ | ||
12. |
Мартиненко Євген Соловей Володимир |
б/р б/р |
м. Білопілля Глухівський район |
9:23 |
68 |
631 |
НС |
12 |
1 1 |
ІІІ | ||
13. |
Бесараб Олександр Гаврильченко Олександр |
б/р б/р |
ІФК-1 |
10:26 |
144 |
730 |
НС |
13 |
- |
- | ||
14. |
Васякін Володимир Терновий Вадим |
б/р б/р |
ІФК-2 |
7:42 |
370 |
832 |
НС |
14 |
- |
- | ||
15. |
Нестеренко Сергій Рузь Сергій |
б/р б/р |
ІФК-2 |
1:57 |
724 |
841 |
НС |
15 |
- |
| ||
16. |
Кузнець Євген Шолудько Артем |
б/р б/р |
ІФК-1 |
2:37 |
704 |
861 |
НС |
16 |
|
| ||
17. |
Муравицький Сергій Євдокимов Микола |
б/р б/р |
Л.-Долинський район Роменський район |
3:37 |
750 |
967 |
НС |
17 |
- |
| ||
18. |
Покутний Олександр Петрищев Олександр |
б/р б/р |
Клуб «За горизонт» |
НФ |
999 |
НС |
18 |
- |
| |||
19. |
Іващенко В’ячеслав Гаврильченко Олександр |
б/р б/р |
Сумський район |
НС |
НС |
|
|
| ||||
20. |
Лелюх Артем Лелюх Євген |
б/р б/р |
м. Конотоп |
НС |
НС |
|
|
| ||||
21. |
Боков Михайло Звоновський Богдан |
б/р б/р |
ІФК-1 |
НС |
НС |
|
|
|
Головний суддя _______________ Головний секретар _________________
ВідкритИЙ ЧЕМПІОНАТ Сумскої області з ВЕСЛОВОГО СЛАЛОМУ
Протокол
Слалом. Клас суден – К-1-ч
Б/о “Зелений Гай” 27.09.2009 Категорія складності дистанції – ІІІ
Кількість воріт – 18
№ |
Екіпаж |
Команда |
Перша спроба |
Друга спроба |
Місце |
Бали |
Виконаний розряд | |||||||||
Прізвище та ім'я |
Розряд |
Час, хв. |
Штраф, сек. |
Результат, сек. |
Час, хв. |
Штраф, сек. |
Результат, сек. | |||||||||
1. |
Стоцький Олександр |
кмс |
ІФК-2 |
2:22 |
4 |
148 |
2:19 |
2 |
141 |
І |
15 |
І | ||||
2. |
Будянський Ігор |
мс |
м. Харьків |
2:21 |
6 |
147 |
2:20 |
2 |
142 |
ІІ |
13 |
І | ||||
3. |
Панченко Андрій |
кмс |
ДЮСШ “Україна” |
2:36 |
2 |
158 |
2:32 |
6 |
158 |
ІІІ |
11 |
І | ||||
4. |
Варениченко Олег |
IІ |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
2:30 |
12 |
162 |
2:36 |
6 |
162 |
4 |
9 |
ІІ | ||||
5. |
Кунцев Микола |
кмс |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-1 |
2:46 |
4 |
170 |
2:42 |
2 |
164 |
5 |
8 |
ІІ | ||||
6. |
Зимак Костянтин |
ІІ |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
2:49 |
4 |
173 |
2:45 |
2 |
167 |
6 |
7 |
ІІ | ||||
7. |
Меша Ігор |
ІІ |
ДЮСШ “Україна” |
2:55 |
4 |
179 |
2:48 |
- |
168 |
7 |
6 |
ІІІ | ||||
8. |
Кандибей Валерій |
ІІ |
ТОВ «Восток» |
3:01 |
54 |
235 |
2:51 |
- |
171 |
8 |
5 |
ІІІ | ||||
9. |
Тарановський Артем |
І |
ДЮСШ “Україна” |
3:03 |
4 |
187 |
2:52 |
10 |
182 |
9 |
4 |
ІІІ | ||||
10. |
Соболев Олександр |
ІІ |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
3:03 |
4 |
187 |
2:55 |
10 |
185 |
10 |
3 |
ІІІ | ||||
11. |
Винокуров Олександр |
І |
ТОВ «Восток» |
2:58 |
10 |
188 |
НС |
11 |
2 |
ІІІ | ||||||
12. |
Бондаренко Максим |
ІІ |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-1 |
3:09 |
2 |
191 |
3:09 |
10 |
199 |
12 |
1 |
ІІІ | ||||
13. |
Шевченко Вадим |
б/р |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
3:09 |
10 |
199 |
НС |
13 |
- |
- | ||||||
14. |
Крамаренко Сергій |
ІІ |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
3:31 |
6 |
217 |
НС |
14 |
- |
- | ||||||
15. |
Голубков Ярослав |
ІІ |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-1 |
3:44 |
12 |
236 |
НС |
15 |
- |
- | ||||||
16. |
Довгольов Євген |
б/р |
ДЮСШ “Україна” |
3:35 |
114 |
329 |
3:40 |
64 |
284 |
16 |
- |
- | ||||
17. |
Новохацький Микола |
ІІІ |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-1 |
5:33 |
8 |
341 |
4:55 |
60 |
355 |
17 |
- |
- | ||||
|
Головний суддя _______________ Головний секретар _________________
ВідкритИЙ ЧЕМПІОНАТ Сумскої області з ВЕСЛОВОГО СЛАЛОМУ
Слалом. Клас суден – К-1-ж
Б/о “Зелений Гай” 27.09.2009 Категорія складності дистанції – ІІІ
Кількість воріт – 18
№ |
Екіпаж |
Команда |
Перша спроба |
Друга спроба |
Місце |
Бали |
Виконаний розряд | ||||||
Прізвище та ім'я |
Розряд |
Час, хв. |
Штраф, сек. |
Результат, сек. |
Час, хв. |
Штраф, сек. |
Результат, сек. | ||||||
1. |
Долгій Євгенія |
кмс |
ДЮСШ “Україна” |
2:43 |
4 |
167 |
2:45 |
14 |
179 |
І |
15 |
І | |
2. |
Яцина Анна |
ІІ |
ДЮСШ “Україна” |
3:23 |
4 |
207 |
3:08 |
2 |
190 |
ІІ |
13 |
І | |
3. |
Самойлова Олеся |
І |
ДЮСШ “Україна” |
3:38 |
2 |
220 |
3:10 |
4 |
194 |
ІІІ |
11 |
І | |
4. |
Кульоміна Дар’я |
кмс |
ДЮСШ “Україна” |
3:16 |
10 |
206 |
3:14 |
4 |
198 |
4 |
9 |
ІІ | |
5. |
Залога Ольга |
І |
ТОВ “Восток” |
3:39 |
4 |
223 |
3:26 |
- |
206 |
5 |
8 |
ІІ | |
6. |
Троценко Лариса |
II |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
4:18 |
56 |
314 |
3:58 |
2 |
240 |
6 |
7 |
ІІІ | |
7. |
Бояринова Ольга |
ІІІ |
ТОВ “Восток” |
4:26 |
8 |
274 |
НС |
7 |
6 |
ІІІ | |||
8. |
Коваленко Анастасія |
ІІ |
ДЮСШ “Україна” |
4:37 |
10 |
287 |
НС |
8 |
5 |
ІІІ | |||
9. |
Ляпощенко Наталія |
б/р |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
4:43 |
62 |
345 |
НС |
9 |
4 |
ІІІ | |||
10. |
Антоненко Ольга |
б/р |
ІФК-2 |
НФ |
999 |
НС |
10 |
3 |
- | ||||
11. |
Сапегіна Ніна |
б/р |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
НФ |
999 |
НС |
11 |
2 |
- | ||||
|
Головний суддя _______________ Головний секретар _________________
ВідкритИЙ ЧЕМПІОНАТ Сумскої області з ВЕСЛОВОГО СЛАЛОМУ
Слалом. Клас суден – С-2
Б/о “Зелений Гай” 27.09.2009 Категорія складності дистанції – ІІІ
Кількість воріт – 18
№ |
Екіпаж |
Команда |
Перша спроба |
Місце |
Бали |
Виконаний розряд | |||
Прізвище та ім'я |
Розряд |
Час, хв. |
Штраф, сек. |
Результат, сек. | |||||
1. |
Будянський Ігор Стоцький Олександр |
мс кмс |
м. Харьків ІФК-2 |
2:57 |
8 |
185 |
І |
15 15 |
|
2. |
Кунцев Микола Панченко Андрій |
кмс кмс |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-1 ДЮСШ “Україна” |
3:16 |
8 |
204 |
IІ |
13 13 |
|
3. |
Долгій Євгенія Кульоміна Дар’я |
кмс кмс |
ДЮСШ “Україна” |
4:37 |
22 |
299 |
ІІІ |
11 11 |
|
4. |
Тарановський Артем Москаленко Богдан |
І б/р |
ДЮСШ “Україна” |
4:40 |
10 |
219 |
4 |
9 9 |
|
5. |
Крамаренко Сергій Варениченко Олег |
ІІ ІІ |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
НС |
|
|
|
Головний суддя _______________ Головний секретар _________________
ВідкритИЙ ЧЕМПІОНАТ Сумскої області з ВЕСЛОВОГО СЛАЛОМУ
Протокол
Командні перегони. Клас суден – 3хК-1
Б/о “Зелений Гай” 27.09.2009 Категорія складності дистанції – ІІІ
Кількість воріт – 18
№ |
Екіпаж |
Команда |
Перша спроба |
Місце |
Бали |
Виконаний розряд | |||
Прізвище та ім'я |
Розряд |
Час, хв. |
Штраф, сек. |
Результат, сек. | |||||
1. |
Меша Ігор Будянський Ігор Тарановський Артем |
І мс І |
ДЮСШ “Україна м. Харьків ДЮСШ “Україна |
3:03 |
18 |
201 |
І |
15 15 15 |
І |
2. |
Кунцев Микола Панченко Андрій Стоцький Олександр |
кмс кмс кмс |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-1 ДЮСШ “Україна ІФК-2 |
2:48 |
58 |
226 |
ІІ |
13 13 13 |
ІІ |
3. |
Кандибей Валерій Голубков Ярослав Бондаренко Максим |
ІІ ІІ ІІ |
ТОВ “Восток” ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-1 ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-1 |
3:40 |
14 |
234 |
ІІІ |
11 11 11 |
ІІ |
4. |
Залога Ольга Кульоміна Дар’я Долгій Євгенія |
І кмс кмс |
ТОВ “Восток” ДЮСШ “Україна ДЮСШ “Україна |
3:38 |
16 |
234 |
4 |
9 9 9 |
ІІ |
5. |
Соболев Олександр Зимак Костянтин Варениченко Олег |
ІІ ІІ ІІ |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
3:26 |
62 |
268 |
5 |
8 8 8 |
ІІІ |
6. |
Ляпощенко Наталія Троценко Лариса Шевченко Вадим |
б/р ІІ б/р |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
3:47 |
14 |
241 |
6 |
7 7 7 |
ІІI |
7. |
Яцина Анна Самойлова Алеся Довгольов Євген |
ІІ І б/р |
ДЮСШ “Україна |
НС |
|
|
- |
Головний суддя _______________ Головний секретар _________________
ВідкритИЙ ЧЕМПІОНАТ Сумскої області з ВЕСЛОВОГО СЛАЛОМУ
Зведений протокол
результатів команд
Б/о “Зелений Гай” 26-27.09.2009
№ |
Назва команди |
Бали команд |
Сума балів |
Місце | |||||
Слалом K-2-ч |
Слалом К-2-зм |
Слалом K-1-ч |
Слалом К-1-ж |
Слалом С-2 |
Командні перегони 3xK-1 | ||||
1. |
ДЮСШ “Україна” |
13 |
29 |
21 |
53 |
53 |
79 |
248 |
І |
2. |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-1 |
31 |
38 |
9 |
|
13 |
35 |
126 |
ІІ |
3. |
ВАТ «Сумихімпром», «Ойкумена» |
16 |
18 |
19 |
13 |
- |
45 |
111 |
ІІІ |
4. |
ТОВ “Восток” |
52 |
8 |
|
14 |
- |
20 |
105 |
4 |
5. |
ІФК-2 |
- |
26 |
15 |
3 |
15 |
13 |
72 |
5 |
6. |
м. Харьків |
- |
15 |
13 |
- |
15 |
15 |
58 |
6 |
7. |
ВАТ СМВО ім. М.В.Фрунзе-2 |
14 |
28 |
- |
- |
- |
- |
42 |
7 |
8. |
Клуб «За горизонт» |
24 |
2 |
- |
- |
- |
- |
26 |
8 |
9. |
Сумський район |
12 |
- |
- |
- |
- |
- |
12 |
9 |
10. І |
м. Конотоп |
4 |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
10-11 |
11. |
ІФК-5 |
- |
4 |
- |
- |
- |
- |
4 |
10-11 |
12. |
м. Білопілля |
1 |
- |
- |
- |
- |
- |
1 |
12-13 |
13. |
Глухівський район |
1 |
- |
- |
- |
- |
- |
1 |
12-13 |
14. |
Л.-Долинський район |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
0 |
14-15 |
15. |
Роменський район |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
0 |
14-15 |
Головний суддя _______________ Головний секретар _________________